.
Powierzchnia: m2
Cena: PLN
Cena za całość: PLN

+ ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ

+ ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ
NASI PARTNERZY:

NALEŻYMY DO:

                    Od 1995r. działamy jako profesjonalna firma z uprawnieniami Urzędu Mieszkalnictwa

i Rozwoju Miast (licencja nr 1907 ) świadcząc usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości we własnej siedzibie przy ul. Królewieckiej 20 w Płocku.

 

W Biurze pracuje wysoko wykwalifikowana kadra z uprawnieniami w zakresie doradztwa podatkowego i inwestycyjnego, po studiach z wyceny nieruchomości i praw majątkowych, bankowości i zarządzania.

 

Biuro nasze zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji, rzetelność i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań dla każdego.

Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania czy sprzedaży nieruchomości, negocjowania warunków umowy i jej zawierania.

Oprócz typowych nieruchomości Biuro nasze posiada bazę specjalistycznych nieruchomości związanych z potrzebami osób i firm prowadzących działalność gospodarczą ( moduł dla biznesu ).

Pomagamy również w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości, w procesie podziału nieruchomości, ustalaniu warunków zabudowy, wnoszeniu uwag do miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, w negocjacjach z administracją samorządową.

Posiadamy szeroką ofertę gotowych, tanich projektów domów

Dysponujemy możliwością zapoznania z ofertami kredytowymi banków i procedurami w nich obowiązującymi i jesteśmy w stanie uzyskać priorytetowe rozpoznanie wniosku osoby z naszego wskazania.

 Nasz "nowy" samochód służbowy

 

 

 

Informacje prezentowane w serwisie WWW nie są ofertą w rozumieniu ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz Kodeksu cywilnego.